+420 511 187 800              E-mail                  Support Portal  
Přihlášení

Řízení dovozu

Sledování zásilek, kontejnerů a plavidel

Dovoz zboží ze zahraničí skýtá mnohá úskalí. Kvalitní ERP software pro spotřební odvětví Vám pomůže zajistit bezchybné plnění dodávek, aby každý zákazník obdržel objednané zboží včas, ve správném množství a za správnou cenu. ERP systém Apprise® umožňuje sledovat a řídit přepravu zásilek na souši i na moři a poskytuje informace o stavu zásob, které ještě nestačily dorazit do Vašeho skladu. Náš software obsahuje nástroje ke sledování zásilek, kontejnerů a plavidel, které Vám pomohou s přehledem řídit dovoz spotřebního zboží.

Můžete vytvářet zásilky a plnit kontejnery podle váhy, objemu či hodnoty, a máte tak větší kontrolu nad přepravovaným zbožím. Díky možnosti sloučit a sledovat více objednávek a zásilek najednou snížíte počet nakládek a ušetříte čas i finance. Společnosti obchodující se spotřebním zbožím jistě ocení elektronické aktualizace kontejnerů a rozsáhlé funkce pro příjem zboží z kontejnerů.

ERP systém Apprise nabízí možnost připojit k jednotlivým zásilkám doprovodnou dokumentaci či poznámky o dalších poplatcích aj. Pomocí funkcí ke sledování pohybu kontejnerů si jednoduše zobrazíte a upravíte informace o zdržení i zadržení zásilky. Informace o nákladech jsou navíc sdíleny v celém systému, takže máte neustálý přístup k údajům o pořizovací ceně produktů včetně vedlejších pořizovacích nákladů. S ERP systémem Apprise zkrátka získáte perfektní přehled o dováženém zboží a zefektivníte celý proces řízení dovozu.

Pořizovací náklady

Chcete-li odhalit svoji skutečnou ziskovost, musíte znát vedlejší pořizovací náklady výrobků, které mohou ve spotřebním odvětví tvořit podstatnou část produktových investic. ERP systém Apprise poskytuje dokonalý přehled o všech vedlejších nákladech, díky němuž dokážete přesně určit zisk z jednotlivých produktů.

Můžete přiřazovat agenturní poplatky, přepravní náklady, celní poplatky, cla dle harmonizačních kódů, daně, pojistné a další skryté poplatky podle produktů, jednotek, množství, dodavatele či lokality. Podrobné informace o nákladech Vám umožní činit lepší nákupní rozhodnutí a lépe stanovovat ceny. Kompletní přehled o pořizovacích cenách produktů navíc přispěje k růstu ziskovosti celého podniku

Poznávacím znakem nejlepších distributorů spotřebního zboží je precizní dokumentace a dokonalý přehled o pořizovacích nákladech produktů. Plně integrovaný ERP systém Apprise umožňuje rychle stanovit celkovou pořizovací cenu zboží a zjistit podrobnosti o vedlejších pořizovacích nákladech. Tím docílíte vyšší přesnosti a konzistence finančních dat, což ocení nejen zaměstnanci finančního oddělení.

Různé měny

Obchodujete-li se spotřebním zbožím v celosvětovém měřítku, neobejdete se bez užívání různých měn. ERP systém Apprise, který nabízí možnost nastavení mnoha měn a rozsáhlé nástroje výkaznictví, splní všechny požadavky Vašeho globálnímu podnikání. V našem softwaru budete moci definovat měnu pro hlavní účetní knihu podle toho, jestli obchodujete v českých korunách, v eurech, v dolarech, v librách nebo v jiné měně. Umožníme Vám také pracovat se současnými směnnými kurzy i s jejich historií a jednoduše zjistit výši skutečných i hypotetických kurzových zisků a ztrát.

Možnost pracovat s více měnami zvýší Vaši konkurenceschopnost na celosvětovém trhu. Systém dovoluje trvale nastavit směnné kurzy všech měn, ve kterých obchodujete, a automaticky provádět jejich přepočet. V neposlední řadě si budete moci zvolit data účinnosti směnných kurzů, což poskytne pracovníkům finančního oddělení dobrý přehled o všech proměnlivých hodnotách.

Podpora více měn a flexibilní funkce Vám pomohou překonat všechna úskalí mezinárodního obchodu a umožní Vám rozšířit okruh zahraničních dodavatelů i zákazníků.

Ať už zboží vyrábíte v zámoří nebo je nakupujete od zahraničních dodavatelů, ERP systém Apprise Vám pomůže tento proces zjednodušit a zefektivnit.

phone or message
Ke stažení