+420 511 187 800              E-mail                  Support Portal  
Přihlášení

ERP SOFTWARE PRO DISTRIBUCI SPOTŘEBNÍHO ZBOŽÍ

Apprise je předním poskytovatelem softwaru pro plánování podnikových zdrojů ve spotřebním průmyslu. Denně pomáháme dopravit tisíce obchodních značek na pulty obchodů celého světa. ERP systém Apprise je navržen pro spotřební odvětví a obsahuje nástroje, které Vám umožní propojit podnik, zefektivnit procesy v dodavatelském řetězci a zvýšit celkový zisk.

Odborníci na ERP systémy pro spotřební odvětví

Ať už zvolíte standardní provoz ERP systému Apprise, nebo jeho verzi v cloudu, získáte funkce, se kterými snadno zefektivníte a optimalizujete veškeré své obchodní procesy. Naše ERP aplikace obsahuje plně integrované nástroje pro plánování distribučních potřeb (DRP), vytváření prognóz, řízení dovozu, správu zpětných pohledávek a zajišťování EDI. V systému je možné nastavit různé jazyky i měny a v případě potřeby máte neustále k dispozici zákaznickou podporu. Nezáleží na tom, zda podnikáte na lokální či celosvětové úrovni. Apprise si poradí se všemi Vašimi obchodními požadavky, ať jsou jakkoli specifické.

Čím jsme jedineční? Rozumíme Vašemu podnikání!

Za naším softwarem stojí zasvěcený tým, který dobře rozumí Vašemu podnikání a všem jeho specifikům. Odborníci z Apprise vyhodnotí a zanalyzují Vaše obchodní procesy a doporučí osvědčené postupy. Nejsme jen další z řady softwarových poskytovatelů, jsme Váš partner.

Stáhněte si informační brožuru, ve které najdete přehled funkcí ERP systému Apprise.

phone or message
Ke stažení