+420 511 187 800              E-mail                  Support Portal  
Přihlášení

ERP V CLOUDU

ERP software v cloudu

Ať už potřebujete optimalizovat provozní procesy ve skladu spotřebního zboží, používat kvalitní účetní software nebo zvýšit efektivitu své distribuční sítě, ERP systém Apprise® v cloudu je tu pro Vás. Řešení v cloudu Vám poskytne stejné integrované nástroje a funkce jako náš základní ERP systém, aniž byste museli investovat do nákladného hardwaru. Navíc se systém flexibilně přizpůsobí Vašim aktuálním potřebám i růstu firmy, a vynaložíte méně zdrojů na jeho provoz.

Náš ERP software v cloudu:
  • Odstraní IT bariéry bránící růstu firmy
  • Udrží Váš podnik pružný a nákladově efektivní
  • Poskytne kompletní zabezpečení
  • Umožní bezproblémový průběh aktualizací

Typy ERP softwaru v cloudu

Apprise nabízí ERP systém v cloudu, který je jako jediný na trhu přímo navržený pro spotřební odvětví. S plně integrovaným ERP systémem v cloudu se zbavíte časově náročných úkolů, jako je údržba systému, aktualizace programu a správa šířky pásma. Vaši IT pracovníci budou moci věnovat více času důležitým úlohám, a méně času správě aplikace a doplňků třetích stran. Funkce, které jsou navržené speciálně pro obchodování se spotřebním zbožím, Vám poskytnou veškeré nástroje, které potřebujete k úspěšnému podnikání. Zvolíte-li si provoz v cloudu, budete moci snadno rozšiřovat či zužovat svůj ERP systém dle Vašich aktuálních potřeb.

IT specialisté z Apprise se postarají o všechny přidružené úkoly, včetně obousměrného škálování systému v souladu s Vašimi proměnlivými požadavky. Díky spolupráci se službami Microsoft Azure dokážeme zajistit naprosto spolehlivý přístup i dokonalé zabezpečení dat. Dostupnost, spolehlivost a bezpečnost – to jsou výsady našeho cloudu.

Apprise® Cloud – Cloud s více nájemci je nejlepším způsobem, jak zajistit rychlý a plynulý přechod Vašeho podniku na nový software.

Apprise® Private Cloud – Soukromý cloud představuje pružné řešení pro Vaše podnikání na celosvětovém poli.

Získejte plně integrovaný ERP systém zaměřený na spotřební odvětví i flexibilitu, kterou nabízí cloud.

phone or message
Ke stažení