+420 511 187 800              E-mail                  Support Portal  
Přihlášení
Případové studie
Ke stažení
A-America Zobrazit PDF
Dovozce a distributor nábytku hledal ucelený ERP software, který by integroval údaje ze všech podnikových oblastí v reálném čase.
Allure Bridals Zobrazit PDF
Podnikání návrháře a distributora svatebních a plesových šatů roste, proto se firma rozhodla pořídit plně integrovaný software navržený pro její odvětví.
Athens DistributingZobrazit PDF
Velkoobchodní prodejce alkoholických nápojů nahradil 30 let starý software plně integrovaným řešením.
Brands Home & Leisure (BHL)Zobrazit PDF
Britský distributor domácích potřeb hledá plně integrované řešení, které umožní lepší obchodní analýzy a přesnější přidělování zboží.
Carolina PadZobrazit PDF
Expandující distributor školních a kancelářských potřeb nutně potřebuje lokální podporu pro své operace v Číně.
Janome AmericaZobrazit PDF
Světový výrobce šicích strojů rozšiřuje stávající partnerství o služby EDI a zákaznický portál.
Janome AustraliaZobrazit PDF
Světový distributor šicích strojů nahradil stávající ERP systém osvědčeným řešením, které zvýšilo přesnost plánování zásob a celkovou efektivitu podniku.
McCubbinZobrazit PDF
Návrhář, dovozce a distributor punčochového zboží potřeboval zautomatizovat skladové procesy, aby dosáhl vyšší přesnosti a snížení počtu zpětných pohledávek.
ModusZobrazit PDF
Rychle rostoucí distributor nábytku hledá škálovatelný ERP systém navržený pro jeho odvětví, který lze okamžitě používat bez nutnosti dalších úprav.
Northland Fishing TackleZobrazit PDF
Výrobce a distributor rybářského náčiní získal ERP software, se kterým může sledovat náklady dle zákazníka, produktu či obchodníka.
Revere MillsZobrazit PDF
Expandující dovozce a distributor bytového textilu potřebuje ERP řešení, jehož implementace je rychlá stejně jako návratnost této investice.
TravelonZobrazit PDF
Distributor cestovního příslušenství hledá ERP systém, který mu pomůže identifikovat a spravovat náklady, výsledky prodeje, trendy odbytu i ziskovost zákazníka.