+420 511 187 800              E-mail                  Support Portal  
Přihlášení

Partneři

Strategická partnerství znamenají rychlejší návratnost investice

Pokud chcete řídit svůj dodavatelský řetězec co nejefektivněji, začněte s budováním pevných obchodních vztahů. V Apprise si vážíme všech obchodních vztahů, které jsme navázali se špičkami v oblasti technologií a spotřebního průmyslu. Z těchto dobrých vztahů těží i naši zákazníci, jimž se tak dostává těch nejlepších technologií a služeb, které jsou na trhu dostupné.

Partneři v oblasti technologií


Apprise je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft, takže si můžete být jisti, že ERP systém Apprise vyhovuje náročným požadavkům vývojové platformy Microsoft. Kromě titulu Microsoft Gold Certified Partner se Apprise může pochlubit také kvalifikací ISV / Software Solutions Competency, kterou získal za aplikace na bázi .NET.

Pokud budete společně s naším ERP systémem a řešením pro dodavatelský řetězec užívat i aplikační logiku a databázovou infrastrukturu Progress, dosáhnete zjednodušení svých IT technologií, optimalizace výkonu systému a snížení celkových nákladů na vlastnictví softwaru.

Partner QlikView zajišťuje našim zákazníkům dynamický přístup k datům business intelligence. Ať už sedíte v kanceláři, nebo jste zrovna na cestách, přes QlikView budete moci využívat veškeré nástroje business intelligence v barevném provedení a získat tak cenné poznatky, které usnadní spolupráci a rozhodování.

Díky naší spolupráci s BarTender Vám můžeme nabídnout přístup ke kvalitnímu softwaru pro tisk štítků s čárovými kódy a štítků RFID.

Partnerský program

Seznamte se s partnerským programem Apprise

Partnerský program Apprise® je nedílnou součástí naší rozvojové strategie. Jako partneři Apprise budete svým zákazníkům moci poskytnout to nejlepší řešení, které splní veškeré jejich obchodní požadavky. Se svými partnery uzavíráme oboustranně výhodnou dlouhodobou spolupráci, jejímž motorem je stejný cíl: společně rozvíjet jejich i naše podnikání.

Účelem partnerského programu Apprise je podporovat podnikání všech partnerů, a to tím nejjednodušším možným způsobem. Náš plně integrovaný software je snadno pochopitelný a jeho zavedení i následné užívání je bezproblémové. Uvědomujeme si, že nebudou-li spokojení naši partneři, nepovede se dobře ani nám.

Osvědčený ERP systém Apprise je navržen tak, aby odpovídal specifickým potřebám společností, které obchodují se spotřebním zbožím. Zaměřujeme se výhradně na spotřební průmysl, a proto svým partnerům i jejich klientům poskytujeme jedinečné ERP řešení, které se liší od ostatních řešení na trhu.

Mezi hlavní výhody partnerského programu Apprise patří:

  • Kompletní zaškolení na naší ERP platformě
  • Marketing, prodej a technická podpora
  • Kompletní implementace softwaru a zákaznická podpora
  • Jedinečné ERP řešení navržené pro konkrétní odvětví
  • Spolupráce s naším týmem, který dobře zná vertikální trhy
  • Přístup k moderní technologii a k aktuálním trendům v plánování podnikových zdrojů

Pokud se chcete dozvědět více, kontaktujte nás prosím a brzy se Vám ozveme.

phone or message
Ke stažení